Főoldal / Karrier / Álláslehetőség

Álláslehetőség

Villamos berendezés (felsővezeték) szerelő

Legyen a munkavállalónk!
Jelentkezzen villamos berendezés (felsővezeték) szerelőnek!

MUNKAKÖR CÉLJA

A Társasághoz tartozó a villamos- és trolibusz közlekedés áramellátását biztosító egyenáramú felsővezeték, föld – és légkábelhálózat és a hozzájuk tartozó szakaszolószekrények zavartalan üzemeltetése, karbantartása és fenntartása. Áramátalakító állomások szervizelése, üzemzavarok elhárítása.

MUNKAKÖRT BETÖLTŐ FELADATAI:

  • Felsővezeték, föld - és légkábelhálózat fenntartási terv szerinti karbantartása, ellenőrzése
  • Szükségszerű javítások elvégzése
  • A villamosok közlekedését biztosító fedezőjelzők, villanyváltók 600 V-os berendezéseinek javítása
  • A társasági gép –, berendezés – és épületvillamossági fenntartási munkák végzése
  • Áramátalakítók karbantartása

ELVÁRÁSOK:

A DKV Debreceni Közlekedési Zrt. keresi leendő munkavállalóját, aki

  • legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik (villanyszerelő, elektrotechnikus, villamos berendezés szerelő, villamosipari technikus stb.)
  • megbízható, precíz és pontos
  • felelősségteljes

Előnyt jelent az 1-3 év munkatapasztalat villanyszerelői vagy elektrotechnikusi területen, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen, 4025 Salétrom utca 3.

ÖNÉLETRAJZ FELTÖLTÉSE

Töltse fel adatait rendszerünkbe, kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot!
TOVÁBB AZ ŰRLAPHOZ

KIVÁLASZTÁSUNK

Ha tudni akarja mire számíthat, ismerje meg kiválasztásunk menetét.
RÉSZLETEK MEGTEKINTÉSE
ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
ugyfelszolgalat@dkv.hu
Tel: +36-52/531-513
A DKV Zrt. ügyfélszolgálati
feladatait a
DV PARKING Kft. látja el

Ugrás az oldalra >>
DKV REKLÁM
Látható, feltűnő,
egyedi!
Ugrás a
reklámoldalra >>
JÁRMŰVEINK
Tekintse meg
járműparkunkat!
Ugrás az
oldalra >>