Főoldal / Karrier

Karrier

Legyél a csapatunk része! – Jelentkezz autóbuszvezetőnek

A DKV Zrt. forgalmi területre autóbuszvezetőt keres!

Amit kínálunk:

- stabil háttérrel rendelkező társaságnál, hosszú távú munkalehetőség
- vidéki munkavállalók részére utazási költségtérítés
- béren kívüli juttatások

Amit kérünk:

- jogosítvány: rendekezz D kategóriás, érvényes vezetői engedéllyel
- GKI kártya: rendelkezz érvényes Gépjárművezetői Képesítési Igazolvánnyal
- PÁV II határozat: rendelkezz PÁV II. alkalmassági kategóriára érvényes minősítéssel

Fényképes önéletrajzodat várjuk a hr@dkv.hu e-mail címre.

Dolgozz Te is nálunk! Nézd meg, hogy a leendő Kollégáid miért szeretnek DKV-sok lenni: https://www.youtube.com/watch?v=SHQXR-rBM6A&fbclid=IwAR1qDktAr-x3qW62WzF9AYLwa_fhskY1ooey1fl4370ROPkP2fHbg72Ue20

Legyen a csapatunk része! Jelentkezzen járműszerelőnek!

A DKV Debreceni Közlekedési Zrt. műszaki területre járműszerelőket keres.

  • stabil háttérrel rendelkező társaságnál hosszú távú munkalehetőség
  • egy kiváló csapat része lehet
  • Kollektív Szerződésben vállalt pótlékok, juttatások, díjazások
  • vidéki munkavállalók számára utazási költségtérítés
  • béren kívüli juttatások
    • kafetéria
    • éves szabadjegy biztosítása
  • munkaruha juttatás

 Azonban vannak elvárásaink…

  • legyen műszaki irányú végzettsége: pl. jármű elektromos szerelő, villanyszerelő, elektrotechnikus, közúti-, vasúti járműszerelő, gépész-CNC kezelő, gépi forgácsoló, esztergályos, vasútgépész stb. szakmai képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelősségteljes munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

 Hogyan jelentkezhet?

  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát küldje el a hr@dkv.hu email címre a pozíció megjelölésével
  • hozza be személyesen önéletrajzát a 4025 Debrecen, Salétrom utca 3. szám alatti irodaházba.
Járművezetői képzések 2019 augusztusában!

Ragadja meg most a lehetőséget, és jelentkezzen autóbuszvezetői tanfolyamunkra, majd legyen járművezetői állományunk tagja!

Ez a képzés Önnek szól, ha…

  • rendelkezik "C" kategóriára érvényesített vezetői engedéllyel
  • betöltötte 21. életévét
  • változatos munkakörre vágyik
  • szeretne valami újat tanulni
  • mindig is szeretett vezetni

 Ha jól kommunikál és vágyik egy felelősségteljes munkakörre, nálunk a helye!

 Amit kínálunk a tanfolyam sikeres elvégzését követően:

  • „D” kategóriás jogosítvány, PÁV II. és GKI megszerzése
  • hosszú távú munkalehetőség
  • bérpótlékok, juttatások, cafeteria
  • ingyenes utazás a DKV járatain nem csak Önnek, hanem családjának is

Ne szalassza el a lehetőséget, küldje be önéletrajzát a hr@dkv.hu e-mail címre!

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT
A DKV Zrt. ügyfélszolgálati
feladatait a
DV PARKING Kft. látja el
Ugrás az
elérhetőséghez >>
DKV REKLÁM
Látható, feltűnő,
egyedi!
Ugrás a
reklámoldalra >>
JÁRMŰVEINK
Tekintse meg
járműparkunkat!
Ugrás az
oldalra >>